Finanční plánování

Díky finančnímu plánování získáte užitek, který již využívají statisíce rodin v České republice.

K tomu, abych pomohla klientům zvládat osobní cíle a velká životní rozhodnutí, používám speciální nástroj - OK FINANČNÍ PLÁN, který je každému klientovi tvořen na míru.

Finanční plán je základem finanční stability. V životě nás potkávají různé milníky, ať už ty radostné - pořízení vlastního bydlení, svatba, narození dětí, jejich studium nebo naopak velmi nepříjemné - závažné onemocnění, rozvod nebo ztráta zaměstnání. Díky dobře nastavenému finančnímu plánu se můžeme na podobné události dostatečně finančně připravit a splnit si své cíle.

Princip finančního plánování shrnuje následující video:

Díky správně nastavenému finančnímu plánu budou Vaše peníze vydělávat, místo aby ztrácely na hodnotě vlivem inflace.. A Vy si splníte své finanční cíle v následujících oblastech:

Pravidelný servis

Po kompletním nastavení Vašeho finančního plánu se s Vámi minimálně jednou ročně sejdu na tzv servisní schůzce. Během ní společně projdeme nastavení a případně finanční plán zaktualizujeme podle Vaší aktuální životní a finanční situace.

Pokud budete potřebovat cokoliv upravit nebo zkonzultovat jakoukoliv finanční nebo realitní záležitost, můžeme se sejít i mimo naše pravidelná setkání.

Vyzkoušejte služby finančního plánování při nejbližší příležitosti, ušetřete si starosti a získejte vždy řešení na míru.