Reference

"Oceňuji vysoce profesionální poradenství a zároveň lidský přístup ke klientům, schopnost poradit nejvhodnější produkt vzhledem k momentální životní situaci klienta. Mnohokrát děkujeme a těšíme se na další spolupráci."

Štikarovi

Mně Hanka skvěle vylepšila penzijko. Vůbec nerozumím podrobnostem a jednotlivým "detailům", které ovlivňují spoření na důchod. Hanka mi převedla původní smlouvu na novou, kde je mnohem lepší výsledek a navíc to bylo bez finančních ztrát a poplatků. Rozdíl mezi původní a novou smlouvou mi ve výsledku dělá nějakých 540 tisíc při posílání stejné částky, což je obrovský rozdíl. To jsem byla opravdu překvapená a jsem ráda, že mi Hanka tohle ošetřila. Je opravdu odbornice, jak na pojištění, tak na reality, kde už probíhá další naše spolupráce

Eva Votápková

Kontakt na paní Michalovou jsme získali při prohlídce nemovitosti, s tím, že již před první schůzkou jsme slyšeli kladné reference od kolegyně v práci. Společně s přátelským přístupem a férovým jednáním to byl jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli pro další spolupraci. Paní Michalová nám následně pomohla se sjednáním hypotéky, penzijního spoření a pojištěním nemovitosti. Velice ceníme rychlost veškerého jednání, které bylo vždy velice vstřícné. Spolupráci můžeme jednoznačně doporučit a rádi předáváme kontakt mezi přátele, kteří rovněž řeší otázku vlastního bydlení a jeho financování.

Foralovi