Hana Michalová

08.04.2024

Velkou životní změnou pro ni byl odchod ze zaměstnání, z profese personální manažerky do podnikání v oblasti financí a realit. Byla to úplně nová zkušenost se začátkem tzv. od píky, a to v 55 letech. /..více info../

Podmínkou úspěchu v podnikání bylo získat sebedůvěru a projít si úžasnou cestou sebepoznání. Na této cestě získala inspiraci od osobností, jako např. Renata Angelo, Romana Sejk Černická, Marián Jelínek, Jan Rak, Petr Křížek. Pod vedením těchto lidí absolvovala různé transformační koučinky a semináře - Kvantový skok I - IV, chůzi po žhavém uhlí, po střepech, techniku otevírání třetího oka, Školu egyptských mystérií apod.

Prošla zasvěcením Reiki I, Seichem I - III, Ptah Seichem I - II, Shamballa, Ra-Sheeeba. V září 2022 absolvovala přechod na pránu, což zúročilo všechny předchozí aktivity.

Setkání s Renatou Jiříkovou přineslo námět k pořádání víkendových setkání pro všechny, kteří tak mohou v přátelské atmosféře nastartovat svoje životní změny a tvořit si lepší budoucnost. Díky vzájemnému propojení terapeutických technik na odstranění emočních bloků, automatické kresby a práce s energiemi je možné prožít osobní cestu intenzivně a efektivně.