Renata Jiříková

01.04.2024

Změnami procházela v osobním životě i v tom profesním. Zvládnout v klidu rozvod a výchovu dvou dětí jí pomohly emoční terapie. Zaujaly ji natolik, že se stala terapeutkou metody Runa. /..více info../

Tato metoda ji nadchla svojí jednoduchostí, okamžitou úlevou a trvalým zlepšením. Proto ji využívá u svých klientů, kteří se rozhodli pro vnitřní pohodu a spokojenost ve svých vztazích.

Od práce autorky a herečky pražského Divadla Minaret začala přecházet ke vztahovému poradenství. Využívá k tomu dlouholeté zkušenosti z rozborů pomocí automatické kresby, kterou absolvovala u Aleny Pastelky Krejčové. Stovkami kreseb pomohla řešit např. partnerská nedorozumění, konflikty na pracovišti, neshody rodičů a dětí. Metoda může pomoci i při rozhodování o budoucí profesi nebo životním směřování, změně bydlení atd. (víc se dozvíte např. na You Tube kanále Letem vnitřním světem).

Emoční a intuitivní metody se prolínají s dramatickými i arteterapeutickými technikami, které s nadšením předává na víkendových setkáních, které vede s Hankou Michalovou.